Ксимелін Екстра

Ксимелін Екстра

Фармакотерапевтична група: Симпатоміметики у комбінації з іншими засобами, за винятком кортикостероїдів.

Діюча речовина: 1 мл містить іпратропію броміду моногідрату 0,6 мг і ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг.

Показання для застосування: Симптоматичне лікування при гострихі респіраторні захворюваннях з явищами риніту (нежить).

 

Форми випуску
Спрей назальний 10 мл з помповим дозуючим пристроєм

 

Ксимелін Екстра - супершвидкий спрей від нежитю для дорослих подвійної дії.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma