«Такеда Україна» — «Компанія року 2017», Актовегін та Кардіомагніл — «Препарати року 2017» за результатами конкурсу «Панацея»

20.09.2017

За результатами щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея» у номінації «Компанія року 2017» у високоціновому сегменті перемогу здобула «Такеда Україна». А два бренди компанії — Актовегін та Кардіомагніл — отримали нагороду «Препарат року 2017» серед рецептурних лікарських засобів.
 
Переможця в номінації «Компанія року» визначали за допомогою аналітичної системи Еквалайзер компанії Business Credit. Системі вдалося проаналізувати роздрібні ціни аптечних продажів фармкомпаній різних цінових сегментів.
 
«Нагорода «Компанія року» —  є найвищим визнанням  результатів нашої роботи і правильності обраної стратегії. Ми живемо у складний час економічних та політичних потрясінь. У важкі 2014 – 2015 рр. Takeda робила все можливе, щоб утримати ціни на прийнятному для пацієнтів рівні, не підвищуючи їх разом зі зростанням курсу валют. Дана стратегія дозволила надати доступ пацієнтам до ліків компанії, та зміцнити довіру суспільства», — прокоментувала Наталія Заго, директор «Такеда Україна».
 
Рейтинг переможців «Препарат року» складено за даними маркетингових досліджень аналітичних компаній SMD і Business Credit. Аналізований період: ІІІ, IV квартали 2016 – І, ІІ квартали 2017 р.. Формування рейтингу відбувалось за міжнародною АТС класифікацією.
 
«Відзнаки, які вибороли Актовегін та Кардіомагніл, були б неможливими без злагодженої командної роботи співробітників усіх підрозділів «Такеда Україна», а також їх віри у наші цінності. Пацієнти знаходяться у центрі уваги всього, що ми робимо, докладаючи зусилля заради здоров’я та благополуччя кожного з них», — відмітив Ростислав Білавка, директор зовнішньої служби.
 
Додамо, що «Такеда Україна» неодноразово визнавалась «Кращим роботодавцем»: востаннє цього року, здобувши престижну міжнародну сертифікацію від Top Employer Institute. Також компанія має нагороди за кращі у своєму класі препарати, досягнення у менеджменті та корпоративну соціальну відповідальність.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma