Актовегін, Кардіомагніл, Цераксон та Кальцій-Д3 Нікомед компанії NYCOMED: a TAKEDA COMPANY названі препаратами року за результатами конкурсу "Панацея 2012"

10.09.2012

7 вересеня 2012, Київ. Актовегін, Кардіомагніл, Цераксон та Кальцій-Д3 Нікомед компанії Nycomed: a Takeda Company було визнано найкращими препаратами року за результатами щорічного конкурсу професіоналів у фармацевтичній галузі України «Панацея - 2012».

7 вересня 2012 року, в Національному палаці мистецтв "Україна" в Києві, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів у фармацевтичній галузі України «Панацея - 2012». Препаратами року в своїх групах були названі Актовегін, Кардіомагніл, Цераксон та Кальцій-Д3 Нікомед компанії Nycomed: a Takeda Company.

Конкурс "Панацея" - це професійна фармацевтична премія, переможців якої визначають за результатами комплексних всеукраїнських маркетингових досліджень.

Премія об'єднує всіх учасників українського фармацевтичного ринку: вітчизняних та іноземних виробників лікарських засобів, дистриб'юторів, провізорів, фармацевтів, науковців та державних службовців.

В цьому році переможцями в номінації «Препарат року» у відповідних АТС класах рецептурних та безрецептурних препаратів стали:

Рецептурні препарати: Актовегін (фото 1), Кардіомагніл (фото 2) , Цераксон (фото 3)

Безрецептурні препарати: Кальцій-Д3 Нікомед (фото 4)

Фото 1. Наталья Заго - Керівник відділу маркетингу рецептурних препаратів
актовегін

Фото 2. Кутіщева Наталія - Менеджер з рецептурних препаратів
кардіомагніл

Фото 3. Олег Могильний - Старший менеджер з рецептурних препаратів
цераксон

Фото 4. Юлія Щеглова - Молодший менеджер з безрецептурних препаратів
кальцій-Д3 нікомед

***

Компанія Nycomed: a Takeda Company утворилася внаслідок злиття компаній Тakeda та Nycomed у вересні 2011 року. На сьогодні компанія представлена в понад 70 країнах світу і посідає 12 місце у світовому рейтингу фармацевтичних компаній в рецептурному сегменті*. Компанія Nycomed: a Takeda Company фокусує свої зусилля в лікуванні онкологічних, кардіологічних та гастроентерологічних захворювань, патології центральної нервової системи, обміну речовин, а також у терапії запальних та респіраторних захворювань.

Більш детальну інформацію про Nycomed: a Takeda Company в Україні, будь ласка, дивіться на сайті www.takeda.ua.

Інформація про Nycomed: a Takeda Company в світі, доступна на сайті www.takeda.com.

*IMS, липень 2011 року

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до:
Облакевич Наталії,
Спеціаліста зі зв‘язків із громадськістю
Nycomed: a Takeda Company в Україні
Tel: (380) 44 390-09-09
Fax: (380) 44 390 29-29
info.ukraine@takeda.com

Дивіться також відео:

Препарат року "Актовегін"

Препарат року "Кардіомагніл"

Препарат року "Цераксон"

Препарат року "Кальцій-Д3 Нікомед"

 

На початок сторінки

Takeda Pharma