Фармацевтична компанія «Nycomed: a Takeda Company» в Україні нагородила кращих майбутніх лікарів іменними стипендіями

24.05.2012

24 травня 2012 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося нагородження стипендіатів програми «Nycomed: a Takeda Company» – «Золоті кадри медицини». Ініціатива покликана підтримувати талановитих студентів, які демонструють відмінні результати в навчальному процесі та громадської діяльності.

Програма «Золоті кадри медицини» реалізується в Україні з 2008 року в чотирьох ВНЗ України. За час її існування 45 студентів отримали стипендії на загальну суму понад 300 тис. грн. Минулого року до чотирьох українських ВНЗ-учасників (Львів, Харків, Дніпропетровськ, Сімферополь) приєднався також Молдавський медичний університет медицини та фармації. Протягом навчального року три переможці з кожного університету, який бере участь у Програмі, щомісяця отримують іменні стипендії «Nycomed: a Takeda Company».

В урочистій церемонії нагородження взяли участь ректор університету Зіменковський Борис Семенович, члени ректорату, проректори, декани, представники органів студентського самоврядування університету, професори, доктори наук. Переможці конкурсного відбору, крім стипендії, були нагороджені почесними сертифікатами, а також пам'ятними подарунками.

«Ми дуже раді, що існує така програма. Для наших студентів це – хороший стимул розвиватися професійно, а також можливість отримувати нові знання та практичні навички», – впевнений ректор Львівського медичного університету ім. Д. Галицького Б. Зіменковський.

«Програма« Золоті кадри медицини» вже стала доброю традицією для нашої компанії. В майбутньому ми плануємо надавати не тільки фінансову підтримку молодим талантам, але й піклуватися про їх розвиток та проводити семінари, залучаючи провідних фахівців і вчених у галузі медицини», – говорить керівник компанії «Nycomed: a Takeda Company» в Україні Євген Заїка.

Отримати стипендію мають можливість всі бажаючи студенти медичних ВНЗ. Для цього потрібно пройти конкурсний відбір, переможців якого визначає спеціальна комісія, до складу якої входять студенти останніх курсів та ординатори за спеціальностями «лікувальна справа» та «педіатрія».

 

На початок сторінки

Takeda Pharma