Оголошено конкурс на отримання іменної стипендії «Nycomed: a Takeda Company» «Золоті кадри медицини»

15.06.2012

Компанія «Nycomed: a Takeda Company» оголошує серед студентів медичних університетів України та Молдови конкурс на здобуття іменних стипендій у рамках програми «Золоті кадри медицини».

15 червня 2012 розпочинається конкурс, який триватиме до 25 серпня 2012 року серед студентів медичних університетів – учасників програми «Nycomed: a Takeda Company» «Золоті кадри медицини».

Переможці конкурсу протягом 2012-2013 навчального року матимуть змогу отримувати іменну стипендію в розмірі 600,00 грн. на місяць.

У конкурсі можуть взяти участь студенти 4-6 курсів, які є громадянами України і навчаються за спеціальностями «лікувальна справа» та «педіатрія» у наступних ВНЗ:

  • Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського;
  • Дніпропетровська державна медична академія;
  • Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького;
  • Харківський національний медичний університет;
  • Державний університет Медицини та Фармації ім. Миколу Тестеміцану, м. Кишинів

Відбір кандидатів на присудження іменних стипендій здійснюється за підсумками тестування на підставі рішення конкурсної комісії, до складу якої входять представники університету-учасника програми.

Євген Заїка, керівник «Nycomed: a Takeda Company» в Україні та Молдові, зауважив: «Мені дуже приємно, що програма «Золоті кадри медицини» викликала такий великий інтерес з боку студентів. Щороку збільшується кількість бажаючих пройти тестування і отримати стипендії. Я сподіваюсь, що програма «Nycomed: a Takeda Company» дасть змогу талановитій та обдарованій молоді покращити свої знання та заложити міцний фундамент української медицини ХХI століття».

Детальнішу інформацію та консультації з питань, пов'язаних із конкурсом, можна отримати в деканатах університетів-учасників програми або за телефоном +38 044 390 0909 та на сайті www.nycomed.ua

 

На початок сторінки

Takeda Pharma