Стартував другий етап акції «Сучасні медичні знання – кожному лікарю»

16.05.2012

7 травня 2012 року в Черкаській області стартував другий етап акції «Nycomed: a Takeda Company» «Сучасні медичні знання – кожному лікарю». В рамках акції українські лікарі отримують безкоштовну передплату на спеціалізовані медичні видання, а також можливість відвідати професійні семінари з підвищення кваліфікації.

У 2012 році, за ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я та за підтримки «Nycomed: a Takeda Company», стартувала Всеукраїнська освітня кампанія «Сучасні медичні знання – кожному лікарю». В рамках проекту українські лікарі отримують безкоштовну підписку на спеціалізовану медичну періодику, а також можливість відвідати практичні семінари за участю провідних українських фахівців.

Перший етап акції успішно стартував у Вінницькій області в грудні 2011 року. Крім передплати на журнали, всі фельдшерсько-акушерські пункти області безкоштовно отримали унікальний сучасний довідник – «Класифікатор лікарських препаратів», у якому зібрано інформацію про всі препарати, зареєстровані на території Україні. Також у рамках першого етапу акції пройшли практичні семінари за участі провідних фахівців в області медицини.

Тепер до акції приєдналася і Черкаська область. У рамках проекту всі неврологи і терапевти протягом 2012 року будуть безкоштовно отримувати профільні журнали «Therapia. Український медичний вісник» та « The Lancet Neurology» щомісяця. Видання містять актуальну інформацію про розвиток медичних технологій, появу нових лікарських препаратів і методів діагностики та лікування.

«Ми сподіваємося, що об'єктивна і різностороння інформація, яка публікується в цих авторитетних виданнях, буде цікава нашим лікарям і стане надійним порадником в їхній щоденній роботі», – зазначив Глава Представництва компанії «Nycomed: a Takeda Company» в Україні та Молдові Євген Заїка.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma