Перша міжнародна конференція Nycomed "Золоті кадри медицини"

26.11.2010

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася Перша Міжнародна конференція «Nycomed – Золоті кадри медицини».

25-26 листопада 2010 року на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася Перша Міжнародна конференція «Nycomed – Золоті кадри медицини». Конференція організована компанією «Nycomed» у рамках соціальної програми «Nycomed – Золоті кадри медицини».

У конференції взяли участь провідні фахівці ЛНМУ імені Данила Галицького, молоді науковці та 16 студентів з чотирьох міст України (Дніпропетровськ, Сімферополь, Харків, Львів) та Молдови (Кишинів).

Відкрив конференцію проректор з науково-педагогічної роботи академік Магльований А. В., який від імені ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка Зіменковського Б. С., привітав присутніх, розказав про історію ЛНМУ, його навчальну, наукову, лікувальну діяльність та представив професорів – учасників конференції «Nycomed – Золоті кадри медицини».

Від ЛНМУ участь у конференції взяли академік Зербіно Д. Д., який виступив з доповіддю на тему «Входження в науковий процес», професор Кияк Ю. Г. (тема доповіді: «Кореляція між клінічною і клітинною кардіологією») та професор Яворський О. Г. (тема доповіді: «Історія багатолітніх душевних поневірянь внаслідок хибно поставленого діагнозу».

Стипендіальна програма «Nycomed – Золоті кадри медицини» успішно реалізується в Україні і є пріоритетним напрямком у соціальній діяльності компанії «Nycomed». Вона покликана підтримати талановитих студентів медичних вузів, які мають намір професійно зростати, розвиватися у сфері медицини, а також тих, хто бажає отримувати практичні вміння та навички.

Після завершення доповідей організатори та учасники конференції здійснили екскурсії до Музею історії медицини Галичини імені Мар’яна Панчишина та Народного музею історії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma