Умови використання

1. Умови Користування
2. Інформаційні Цілі
3. Користування Інформацією та Авторське право
4. Посилання на інші веб-сайти
5. Конфіденційність
6. Інформація "без гарантій"
7. Зняття відповідальності
8. Застосовне право

1. Умови Користування
Користування веб-сайтом компанії "Такеда" можливе при виконанні наступних умов та відповідно до всього іншого чинного законодавства та підзаконних нормативно-правових актів. Користуючись інформацією, що розміщена на цьому сайті, ви погоджуєтесь прийняти, без обмежень чи застережень, ці Умови Користування та визнаєте, що будь-які інші угоди між вами та компанією "Такеда Україна" ("Takeda Ukraine") замінюються цими Умовами відносно цього предмету.

2. Інформаційні Цілі
Метою існування веб-сайту компанії "Такеда" є ознайомлення вас з діяльністю компанії "Такеда". Вся інформація, представлена на сайті, призначена виключно для освітніх та інформаційних цілей і не повинна вважатися такою, що заміняє кваліфіковану медичну консультацію чи рекомендації спеціалістів у сфері охорони здоров’я.

3. Користування Інформацією та Авторське право
Ви можете завантажувати, відображати чи роздруковувати інформацію з цього сайту. Ця інформація призначена для вашого особистого, некомерційного використання. Не дозволяється жодна зміна для наступного відтворення інформації з цього сайту. Інформація не може бути іншим чином скопійована чи використана без попереднього письмового дозволу компанії "Такеда". Цей сайт та інформація, що розміщена на ньому, включаючи, але не обмежуючись, всі тексти та зображення (далі – "Інформація") є власністю компанії "Такеда", її дочірніх компаній та/чи партнерів. Не надається чи не передбачається надання жодної ліцензії чи права відносно будь-яких торгових знаків, патентів, промислових таємниць, технологій, продуктів, процесів та інших майнових прав компанії "Такеда", її дочірніх компаній, та/чи партнерів.

4. Посилання на інші веб-сайти
Посилання на інші Інтернет-сайти надаються для зручності. Компанія "Такеда" не несе жодної відповідальності відносно змісту чи функціонування цих сайтів і не несе відповідальності за будь-які збитки чи пошкодження, завдані їх змістом чи функціонуванням.

5. Конфіденційність
Компанія "Такеда" суворо дотримується конфіденційності інформації. Деякі з реєстраційних форм, що містяться на нашому сайті, пропонують користувачам надати нам контактну інформацію (зокрема, їх імена, поштову адресу та адресу електронної пошти). Ми використовуємо цю інформацію для надсилання користувачам інформації про нашу компанію. Ми ніколи не передаємо та не продаємо інформацію про користувачів. Особиста інформація збирається виключно в рамках процесу реєстрації, і адреси електронної пошти використовуються виключно для надання інформації, що запитується.

6. Інформація "без гарантій"
Інформація на цьому сайті надається за принципом "без гарантій". Компанія "Такеда" не робить жодних заяв і не передбачає жодних гарантій відносно інформації, що розміщена на сайті. Компанія "Такеда" не несе жодної відповідальності, що виникає внаслідок або будь-яким чином пов’язана з користуванням цим сайтом чи інформації, яка на ньому розміщена.

Компанія "Такеда" також не надає гарантій чи не робить заяв щодо того, що користування вами інформацією, яка розміщена на цьому сайті, не порушить прав третіх осіб, які не знаходяться у власності компанії "Такеда" чи її дочірніх компаній.

7. Зняття відповідальності
Компанія "Такеда" не несе відповідальності за будь-які збитки чи пошкодження, що були завдані внаслідок вашого доступу чи неможливості доступу до цього сайту, або внаслідок того, що ви покладалися на надану інформацію. Компанія "Такеда" знімає з себе будь-яку та всю відповідальність за прямі, непрямі, випадкові, наслідкові, штрафні та спеціальні чи інші збитки, втрачені можливості, втрачену вигоду чи будь-яку шкоду або збитки будь-якого виду. Це обмеження включає збитки чи будь-які віруси, які можуть спричинити вплив на ваше комп’ютерне обладнання.

8. Застосовне право
Це юридичне застереження та інформація, що розміщена на цьому сайті, регулюються та тлумачаться у відповідності до матеріальних прав України. Будь-який спір, що виникає внаслідок або у зв’язку з цим юридичним застереженням, якщо не буде розв’язаний шляхом переговорів, буде вирішуватися в Українському суді.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma