Про нас

В цей час ми представлені на 70 ринках та забезпечуємо інноваційними продуктами більше ніж 100 країн.

Ми розвиваємо інноваційні рецептурні, а також безрецептурні препарати. Наш найкрупніший препарат, Пантопразол (гастроентерологічні захворювання), виявився корисним для більш ніж 750 мільйонів паціентів. Це тільки один приклад того, що ми називаємо «препарати, які важливі».

Ми в Такеда пишаємося міжнародною культурою, особливе значення в якій надається горизонтальній ієрархії та професійній команді. Незважаючи на значний рост за останні роки, багато з наших співробітників говорять, що в них є відчуття, що вони працюють в невеликій компанії, де кожна людина може вплинути на перебіг подій.

Ми впевнені, що наші цінності – мотивація, сміливість, довіра, емпатія – основа нашого успіху і той з’єднуючий елемент, що дозволяє об’єднати нас як міжнароду компанію в одне ціле. Ми робимо все необхідне, щоб упевнитись в тому, що цінності нашої компанії зрозумілі та впроваджені в усіх місцях. В той час, як наші керівники надають особистий приклад для наслідування, ми сподіваємось, що кожен з наших співробітників є ролевою моделлю та втілює цінності у життя.

 

На початок сторінки

Takeda Pharma