Корпоративна філософія (місія та цінності)

«Такеда-ізм» - це стійка система корпоративних цінностей, яка передається нашим наступним поколінням як символ єдності групи компаній «Такеда». Корпоративна філософія, місія, бачення та цінності постійно вдосконалюються протягом усієї нашої 230-річної історії.

«Такеда-ізм», як найважливіший елемент корпоративної філософії компанії, формує аспекти нашої діяльності день у день.


      Місія

Використовуючи самі передові інноваційні технології в галузі медицини, ми робимо все для того, щоб у всьому світі пацієнти відчували себе якомога краще.


      Бачення

Відображає наші довгострокові прагнення виходячи із нашої місії.    Наше бачення передбачає перетворення «Такеда» в компанію нового типу завдяки впровадженню інновацій, формуванню відповідної корпоративної культури і забезпечення сталого розвитку. Більш ніж 230 років ми працюємо на благо суспільства, пропонуючи інноваційні ліки та допомагаючи пацієнтам повертати найцінніші життєві моменти які вони втрачають через хворобу. Зараз, завдяки новітнім рішенням в сфері охорони здоров’я, починаючи з профілактики та закінчуючи доглядом та лікуванням, ми сповнені рішучості допомогти ще більшій кількості людства насолоджуватись життям у повній мірі.

Ми продовжуємо вдосконалювати майбутнє охорони здоров’я, об’єднуючі наші зусилля, як «Global One Takeda». Ми багатоманітна організація, яка прагне до співпраці із місцевими громадами, щоб повністю зрозуміти їх потреби та забезпечити найкращими ліками з  неперевершеною ефективністю.

Наша турбота про здоров’я та прихильність справі  дозволить нам зробити наступні 230 років здоровіше та яскравіше для людей з усього світу.


       «Такеда-ізм» та цінності                                 

  «Такеда-ізм» - це незмінний набір основних цінностей, який ми застосовуємо у всіх аспектах нашої діяльності. Ми зобов'язуємося діяти чесно в будь-який час, особливо коли стикаємося з труднощами або проблемами.   Цінності відображають наші переконання та принципи, якими повинен керуватись кожний співробітник «Такеди» протягом реалізації нашої місії.

                                          Virnist pruncupam

Ми орієнтуємося на дотриманні високих етичних стандартів.


 

На початок сторінки

Takeda Pharma