Бачення 2020

Більш ніж 230 років ми працюємо на благо суспільства, пропонуючи інноваційні ліки та допомагаючи пацієнтам повертати найцінніші життєві моменти які вони втрачають через хворобу. Зараз, завдяки новітнім рішенням в сфері охорони здоров’я, починаючи з профілактики та закінчуючи доглядом та лікуванням, ми сповнені рішучості допомогти ще більшій кількості людства насолоджуватись життям у повній мірі.

Ми продовжуємо вдосконалювати майбутнє охорони здоров’я, об’єднуючи наші зусилля, як «Global One Takeda». Ми багатоманітна організація, яка прагне до співпраці із місцевими громадами, щоб повністю зрозуміти їх потреби та забезпечити найкращими ліками з  неперевершеною ефективністю.

Наша турбота про здоров’я та прихильність справі  дозволить нам зробити наступні 230 років здоровішими та яскравішими для людей з усього світу.


Наш бізнес.

Прагнення до поліпшення здоров’я.

Величезна кількість людей відчайдушно потребують нових рішень у галузі охорони здоров'я, немає часу чекати. Ось чому ми прагнемо до пошуку:

- інноваційних лікарських засобів

- вакцин що рятують життя

- безрецептурних лікарських засобів,

щоб допомогти такій кількості людства, якій ми можемо, та настільки швидко, наскільки ми можемо.


Наша організація.

Сила різноманітності.

Загальний набір цінностей, «Такеда-ізм», об'єднує нас в єдине ціле. Використовуючи наші різноманітні навички та ідеї, ми розробляємо свіжі рішення та задовольняємо потреби людей у всьому світі. Кожен з нас має право діяти швидко і рішуче в нашому прагненні поліпшити якість життя пацієнтів.


Наші люди.

Сила пристрасті.

Наші люди є нашим найбільшим активом. Керовані пристрастю вчитися та зробити якомога вагоміший внесок у спільну справу, ми впевнено та неупереджено приймаємо нові виклики. Ми сповнені рішучості провести необхідні зміни для поліпшення світу.

 

Takeda Pharma